Sizleri İzmir'in eşsiz lezzetleri ile buluşturan Kadir Efenin Yeri Açıldığımız günden bugüne, tadan herkesin tadına doyamadığı yemeklerimiz ile İzmir restaurant sektöründe adımızdan sıkça bahsettirmekteyiz. Bölgemize özgü eşsiz tatları, ustamızın lezzetli ellerinden çıkan tariflerimiz ile Torbalı’da bulunan restoranımızda sizlerin beğenisine sunuyoruz. Güzel İzmir’mize yakışan özel yemeklerimiz ile damaklarınızda hiç unutamayacağınız tatlar bırakıyoruz.

 

Restoranımızda güler yüzlü, temiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile servis yapıyor,soğuk meze,ızgara çeşitlerimiz,mangal evi aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz içeriye adım attığınız anda  sıcak atmosferi ve farklı dekorasyonuyla sizi şaşırtacak olan Kadir Efenin Yeri hizmetinizde siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.


Herkesin her zaman iyi yemeğe ulaşması için uğraşan bizler, çıktığımız yolda her geçen gün artan mutlu müşterilerimiz ile hep daha iyiye doğru ilerliyoruz.Kadir Efenin Yeri olarak mutlu günlerinizde sizlere eşlik etmekten, her an bir telefon kadar yakın olmaktan mutluluk duyuyoruz.